Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Образотворче мистецтво - роботи дітей

Автор: dzvinochok опубліковано: 22-03-2012, 22:34, переглядів: 4421

0
Образотворче мистецтво - роботи дітей

Використання нетрадиційних методів сприяє розвитку активності, ініціативності, творчості. Працюючі з різними художніми матеріалами, дошкільники не тільки отримують задоволення, окрім цього в них виникає бажання створювати нові незвичайні фантастичні вироби. Під час студійних занять діти мають можливість експериментувати з матеріалами, комбінувати різні види образотворчого мистецтва в одній роботі.
Пропонуємо вашій увазі роботи дітей середньої та старшої групи дошкільного навчального закладу № 14 «Дзвіночок», які є призерами виставок.

Категорія: Дитяча творчість

 

Роботи Сокирко Наталії Володимирівни, керівника гуртка ДНЗ № 14 «Дзвіночок»

Автор: dzvinochok опубліковано: 22-03-2012, 22:18, переглядів: 4648

0
Роботи Сокирко Наталії Володимирівни, керівника гуртка ДНЗ № 14 «Дзвіночок»

Незвичайні заняття з образотворчої діяльності пропонує своїм вихованцям педагог, вихователь – методист Сокирко Наталія Володимирівна. На цих особливих заняттях – майстер класах малюки мають змогу поспілкуватися з роботами визнаних майстрів, більше дізнатися про живопис і навіть відчути себе справжніми художниками.
Роботи майстра Сокирко Н.В. зорієнтовані на збагачення уявлень дитини про предметне довкілля, розширення її особистого досвіду. Керівник гуртка пропонує різні техніки – від простішої до складнішої, щоб кожна дитина могла самостійно обрати ту, яка підходить саме їй. Таким чином реалізуються завдання, визначені Базовою програмою «Я у Світі».

Категорія: Дитяча творчість