Сімейний досвід родини Логінових

Автор: dzvinochok опубліковано: 13-11-2012, 20:18, переглядів: 2297

1
Сімейний досвід родини Логінових

А ось і ми: тато – Логінов Євген В’ячеславович – військовослужбовець. Я з мамою хочу декілька слів сказати про нього. Це Милий, Ініціативний, дужиЙ, Толерантний, Амбіційний, Товариський, Обережний, Надійний, Активний, веселиЙ, Красивий, Розумний, Актуальний, Щирий, вимоглИвий, чудовиЙ чоловік. Цей перелік можна продовжувати ще довго і все це – про тата. Він для своєї донечки взірець в усіх справах, а також вміє все робити. Як у вірші Т. Корольової:

Все на світі вміє тато:
І шпаківню змайструвати,
Вміє довгий цвях забити,
Може борщ смачний зварити,
Вміє рибу він ловити,
Мамі дарувати квіти.

Сімейний досвід родини Логінових

Сімейний досвід родини Логінових

Сімейний досвід родини Логінових

Наша мама – Логінова Юлія Миколаївна – вчитель початкових класів. Добра і справедлива, ласкава і серйозна, смілива і ніжна, сильна і чуйна і ще, ще ... ми не знаємо - і все це разом, одночасно! І кожного разу Вона нова, різна і все-таки та ж сама - наша, одна єдина! Мама - вчитель за покликанням. Її поважають її колеги, її обожнюють учні, яких вона навчає. І вона по праву пишається своєю професією. Напевно, ми могли б нескінченно розповідати про неї, але свою розповідь хочеться закінчити відомими рядками:
Хай завжди буде сонце!
Хай завжди буде небо!
Хай завжди буде Мама ...

Сімейний досвід родини Логінових

Сімейний досвід родини Логінових

А ось і наша донечка: Логінова Анна Євгенівна. Вона – надзвичайно активна, відкрита та життєрадісна дівчинка. Змалку непосидюча – її цікавить усе довкола. Щойно зробила перші кроки – її вже не можна було зупинити. Допитливість не дає Анюті й хвилини всидіти на місці. Вона і танцює, і співає, і вже малює свої перші шедеври. Донечка має багато друзів. Ще змалечку – мріє про школу.

Сімейний досвід родини Логінових

Ми, звичайна родина, де всі з повагою і любов’ю відносяться один до одного. Всі знають, що діти є нашим віддзеркаленням. Вони беруть приклад з нас і роблять найчастіше так, як ми чинемо в нашому житті.

Ребёнок учится тому,
Что видит у себя в дому:
Родители пример ему.
Кто при жене и детях груб,
Кому язык распутства люб,
Пусть помнит, что с лихвой получит
От них всё то, чему их учит.
Теперь вести себя прилично
Не в моде стало. И обычно
И женский пол, себя позоря,
Стал срамословить в разговоре.
Мужья — пример для жён своих,
А дети учатся у них:
Там, где аббат не враг вина,
Вся братия пьяным-пьяна!
Что говорить, — спокон-веков
Полно на свете дураков!
Не волк воспитывал овец,
Походку раку дал отец.
Когда родители умны
И добродетельно скромны,
То благонравны и сыны.

… ось тому нам слід бути уважнішими щодо власних вчинків, перш ніж критикувати дії наших дітей. Дивлячись на них ми часто впізнаємо себе, тому хочеться щоб у наших дітей все одержувалось краще ніж у нас. Це зовсім не означає, що потрібно їх балувати чи жаліти, просто потрібно їх «підштовхувати» до кращого, до того що подобається їм.

У золотих перлинах народної мудрості закодовано погляди попередніх поколінь, поціновано значення сім'ї у житті суспільства: яка вода, такий млин, який батько, такий син; який батько, такі й діти; які мамка й татко, таке й дитятко; який дід, такий, йoгo глід; якого породила ненька, такого прийняла земелька; живемо не батьками — помремо не людьми.

В. Сухомлинський вважав, - що найблагороднішою роботою кожної сім'ї є творення людини. Продовжуючи рід людський, батько та мати повторюють у дітях самих себе, і від того, наскільки свідоме це повторення, залежить моральна відповідальність за людину, за її майбутнє.

Звертаючись до батьків, В. Сухомлинський нагадував: "Якщо ви хочете стати неповторною особистістю, якщо мрієте залишити після себе глибокий слід на землі - не обов'язково бути видатним письменником або вченим, творцем космічного корабля або відкривачем нового елемента періодичної системи. Ви можете утвердити себе в суспільстві, засяяти красивою зіркою неповторної індивідуальності, виховавши хороших дітей, хороших громадян, хороших трудівників, хорошого сина, хорошу дочку, хороших батьків для своїх дітей. Творення людини - найвище напруження всіх ваших сил. Це і життєва мудрість, і майстерність, і мистецтво. Діти - не тільки і не стільки джерело радості. Діти - це щастя, створене вашою працею."

Ми вважаємо, що особистість дитини й її здібності розвиваються лише у тій діяльності, якою вона займається за власним бажанням і з інтересом. Намагаємося забезпечити нашу доньку, звичайно у розумних межах, належними умовами для повноцінних занять цікавими для дитини справами, розвиваємо її пізнавальні й трудові інтереси. Зараз донечка відвідує гурток спортивно-бальних танців. Що є для неї та її здоров’ї дуже корисне. А найголовніше – це те, що їй це заняття дуже подобається.

Сімейний досвід родини Логінових

Серед молодих батьків сьогодні модно вивчати всілякі нові розвиваючі методики. Десятки журналів для тат і мам, сотні книг і брошур дають безліч порад з виховання, а індустрія товарів для дітей пропонує тисячі навчальних іграшок: кубики Зайцева, інтелектуальні ігри Нікітіна, посібники Монтессорі, м'які конструктори, лего і пазли ... Все б добре, тільки найчастіше вже після тижня застосування багато розвиваючих методик чомусь відпадають через непотрібність, а навчальні іграшки лягають мертвим вантажем на дно манежу і припадають пилом у коробках… Перші півгодини дитина могла займатися ними, а потім втрачає будь-який інтерес. Проте мобільний телефон, пульт від телевізора, навіть звичайна ложка – лишаються необхідними та поза конкуренцією. Просто, дитина – така ж людина, як і ми з Вами. Ось вона істина, яка лежить на поверхні, але чомусь її так складно прийняти батькам.

Також ми підтримуємо успіхи нашої доньки – це на наш погляд стимулює дитину до нових досягнень, підвищує інтерес до розвитку своїх здібностей. Привчаємо до самостійності, тобто намагаємося не втручатися у справи, якими займається дитина, якщо вона не просить допомоги.

Все, що потрібно це - дозволити дитині брати участь у всіх ваших справах. Я чищу картоплю – даю дитині негострий ніж - нехай вчиться чистити картоплю. А яке захоплення викликає у неї просіювання борошна, розкочування тіста і можливість переливати воду з чашки в каструлю, або через лійку у пляшку і т.д.

Сімейний досвід родини Логінових

Також слід залучати дітей до сімейної праці, вони повинні мати конкретні трудові обов’язки, звичайно відповідно їх віковим можливостям. Спільна трудова діяльність має сильніший виховний вплив, ніж словесні повчання. На нашу думку, щоденне виконання доручень і обов’язків змалку дисциплінує дитину, формує почуття відповідальності, вчить раціонально використовувати час, будить ініціативу, гартує характер і виробляє вольові якості, вчить долати труднощі й доводити розпочату справу до кінця. Однак це не означає, що ми повинні перекладати на них свої батьківські обов’язки.

В вихованні нашої доньки беруть участь багатті на життєвий досвід помічники і порадники – дідусі і бабусі. Саме вони допомагають нам виховувати у доньки чуйне, уважне ставлення до людей похилого віку. Людяність виховується тільки на нашому прикладі. Якщо діти будуть бачити наше зневажливе ставлення до дідуся чи бабусі, то годі сподіватися від них іншої поведінки в майбутньому.

Відпочинок – це найважливіша запорука здоров`я, тому ми часто ведемо активний спосіб життя, щоб бути здоровими протягом всього року, адже здоров`я – це запорука всього: успіху, щастя, життя. Ми полюбляємо відпочивати на природі – це можуть бути прості прогулянки або поїздка до лісу чи до річки, а влітку – на море.По можливості відвідуємо різні музеї, обов’язково їздимо до зоопарку. Це гарно впливає на світогляд дитини. Ще прививаємо любов до читання книжок, в першу чергу власним прикладом.Намагаємось запропонувати книжку, яка б зацікавила дитину із перших сторінок. На даному етапі життя доньки ми розпочали вивчати буквар. І ця справа її дуже зацікавила.

На нашу думку сімейні традиції мають бути у кожній сім`ї. Всі вони відрізняються один від одного, але зводяться вони до того, щоб об`єднати родину, зробити її ще сильнішою, енергійною та здоровою.

Сімейний досвід родини Логінових

Звичайно ж, в кожній конкретній сім'ї є свої уявлення про виховання дітей. Кожен виховуючи дітей думає, що він робить правильно, а інші ні. Тому знайдуться такі, що осуджуватимуть нас, але ми пишаємось своєю донькою.

Любіть свою дитину будь-яку: неталановиту, невдачливу, неуважну; спілкуючись з нею, радійте, бо дитина - це свято, яке поки що з Вами. Діти народжуються не тільки для того, щоб ми їх виховували, а й для того, щоб вони виховували нас. Для того щоб зробити свою дитину кращою, батькам необхідно зробити кращими Себе. Це основний постулат виховання дитини!

Майже кожній дитині час від часу кортить дізнатися, як батьки до неї ставляться, отримати словесне підтвердження того, що її люблять. Часом діти прямо запитують про це: «Ти мене любиш?» І самі охоче вигукують: «Мамочко, як я тебе люблю! Ти у мене най-най!» Діти здатні прямо говорити про свої почуття до нас і чекають від нас того ж. Не треба боятися висловити свої добрі почуття, дитина має знати про них так само, як знає про ваше невдоволення нею, несхвалення якогось її вчинку. Підтвердження того, що її люблять, особливо важливе для дитини в складні й відповідальні періоди — якщо в її житті виникають або намічаються зміни, якщо вона хвора, якщо їй важко щось дається. Часто вживані слова мають властивість знецінюватися. Але є інший спосіб ненав'язливо й природно повторювати дитині: «Я люблю тебе». Не виключені «телячі ніжності». Але є й безліч інших способів дати зрозуміти дитині, що вам приємно бути з нею поруч: легкі обійми, дружнє поплескування, потиск руки, ласкавий дотик, потріпування волосся, жартівлива боротьба тощо. Вони мають бути природними, умиротворювати дитину, не бути демонстративними або надмірними, тривати доти й наскільки це приємно обом.

І взагалі, хоч інколи «ставте» себе на місце своєї дитини, і тоді ви краще зрозумієте, як їй допомогти.

І наостанок хочеться запропонувати слова В.Леві:

«З посеред багатьох доріг (якими йде у своєму життя людина) сім’я є першою та найважливішою. Ця дорога для кожного особлива, єдина та неповторна, від якої неможливо віддалитися. Кожен з нас народжується у сім’ї, і власне цим ми дякуємо їй за сам факт бути людиною. А якщо народження на світ та входження у суспільство відбувається без сім’ї, то це завжди болісний процес, який впливатиме на все подальше життя».

Сімейний досвід родини Логінових

Категорія: Статті » Батькам

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм іменем.
<
  • публікацій: 0
  • коментарів: 1
  • ICQ:
5 марта 2017 15:36

Unvinaimba

Цитата
  • Група: Посетители
  • Реєстрація: 22.06.2016
 
Компания RFID-CARDS. Вы можете заказать производство
смарт-карт и изготовление или купить бесконтактные, RFID,
магнитные и карты доступа с чипами: Em marine 4100, TK4100 125 кгц,
Em-Marine 125khz, Proximity, Проксимити, Temic, t5557, Atmel,
HID, Iclass, Mifare 1k, Mifare plus 2k, Mifare plus se,
Mifare Ultralight C, Ultralight, Classic 1K 4К, ICODE, SLI,
SLIX, Ucode. Карты: Skipass, Доступа, СКУД, Game-keeper,
Транспортные, Топливные, Учащегося, Школьные, Игровые Смарт-карты,
Абонементы, Ключ-карты для гостиниц, Социальные, Лояльности,
Парковочные, Букмерские. Быстро и дешево. Бесплатная доставка.
Москва, Санкт-Петербург, Новосибирск, Екатеринбург, Нижний Новгород,
Казань, Челябинск, Омск, Пермь, Красноярск, Уфа, Ростов-на-Дону.
Наш сайт http://rfid-cards.ru/
....


Добавление комментария

Ім´я:*
E-Mail:*
Коментар:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Питання:
Скільки буде 5+3 = ?
Відповідь:*
Введіть код: *