Сімейний досвід виховання сім’ї Дергачових

Автор: dzvinochok опубліковано: 7-02-2013, 12:40, переглядів: 4716

0
Наша родина Дергачових:

Сімейний досвід виховання сім’ї  Дергачових

Тато: Дергачов Сергій Анатолійович
Мама: Дергачова Анна Миколаївна
Бабуся: Дергачова Світлана Антонівна
Бабуся: Сінякова Людмила Василівна
Та наш синочок Владик


Наші діти - це наше майбутнє.
Центром нашої родини є наш синочок Владик, якому 3 рочки.
Він росте активним хлопчиком, який пізнає світ. Наша родина приділяє багато уваги саме вихованню Владика, тому що сім’я є природнім середовищем соціалізації дитини, джерелом її матеріальної та емоційної підтримки, засобом збереженню і передання культурних цінностей.
З перших днів появи нашого синочка на світ, наша родина була покликана готувати його до життя та допомагати засвоїти позитивний досвід старших поколінь, набути власного досвіду поведінки й діяльності.
Оскільки мета виховання Владика – формування всебічно розвиненої особистості, наша родина здійснює моральне, розумове, трудове і фізичне виховання.
Сімейний досвід виховання сім’ї  Дергачових

Духовно-моральне виховання передбачає формування у дітей високої духовності та моральної чистоти. Складність цього завдання в тому, що воно вирішується, як правило, через добре поставлене в духовно - моральному аспекті життя сім’ї, суспільного ладу, вчинки людей, приклад батьків. Власне духовність виховується духовністю, перед дітьми відкривається широкий простір для накопичення знань. Велику увагу приділяють вихованню у дітей любові до батьків, рідних, поваги до людей, піклування про молодших і старших, співчуття і милосердя до тих хто переживає горе.
Ефективність виховання дітей у сім’ї залежить від її непорушного авторитету, подружній вірності, любові до дітей і відданості обов’язку їх вихованню, материнському покликанні жінки, піднесенні ролі батьків у створенні та захисті домашнього вогнища, забезпеченні на їх прикладі моральної підготовки молоді до подружнього життя.
Сімейний досвід виховання сім’ї  Дергачових

Дієвим чинником сімейного виховання є спільна трудова діяльність батьків і дітей. Дітей слід залучати до сімейної праці. Вони повинні мати конкретні трудові обов’язки, адекватні їх віковим можливостям. Така співпраця дітей з батьками має сильніший виховний вплив ніж словесні повчання.
Успіх сімейного виховання значною мірою залежить від організації домашнього побуту та традицій сімейного життя. Сімейний затишок облагороджує дітей.
Провідну роль у сімейному вихованні відіграє мати. Саме вона найсильніше впливає на дитину, особливо у духовно-моральному вихованні.
Не меншим є вплив батька, особливо коли йдеться про виховання хлопчика. Проте виконати свої виховні функції батько і мати можуть лише за умови, о вони є справжнім авторитетом для дитини.
Сімейний досвід виховання сім’ї  Дергачових

Саме дідусі і бабусі допомагають вирішити й таку моральну проблему,як виховання у дітей чуйного, уважного ставлення до людей похилого віку. Людяність виховується тільки на прикладі батьків.
Якщо діти бачать зневажливе ставлення батьків до дідуся чи бабусі, то годі сподіватися від них іншої поведінки в майбутньому.
Виховання дитини це складна наука, що вимагає не тільки часу, терпіння і знань, а й інтуїції, бажання і досвіду. Не багато хто з нас володіють всіма цими якостями та серйозно замислюються над проблемою виховання взагалі.
Сімейний досвід виховання сім’ї  Дергачових

Не треба боятись напружувати свою дитину, особливо сина! Він наша надія і опора! Звучить тривіально, але це так.
Сьогодні він незграбно помиє вам посуд, неакуратно підмете підлогу, по-дитячому пошкодує вас, якщо ви втомилися або, люблячи вас всім серцем, поділиться з вами своєю останньою цукеркою і простить вам, що ви відмовилися купувати сто першу машинку, а завтра він же підтримає вас по-дорослому, прийде на допомогу, вислухає, зрозуміє, не забуде вас, де б він не був, придушить своє его, коли щось буде потрібне вам і, що куди важливіше, подарує щастя і спокій своїй сім’ї, своїм дітям.
Сімейний досвід виховання сім’ї  Дергачових

Так дозволяйте ж своїм дітям бути добрими й сильними, не лінуйтеся давати їм можливість діяти й помилятись - у любові так багато граней.
Сімейний досвід виховання сім’ї  Дергачових


«Мій син – справжній чоловік!»

Сімейний досвід виховання сім’ї  Дергачових

Категорія: Статті » Батькам

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм іменем.

Добавление комментария

Ім´я:*
E-Mail:*
Коментар:
Полужирный Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Питання:
Скільки буде 5+3 = ?
Відповідь:*
Введіть код: *