Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Чарівний світ музики

Автор: Galina опубліковано: 25-09-2011, 15:22, переглядів: 3593

0
«Дзвіночок» - ласкаво так звуть дитсадочок,
Він літом весь в квітах, неначе віночок.
Вирує й кипить тут постійно життя,
Бо діти – це світле для нас майбуття!
Це їм будувать незалежну Вкраїну!
Тому ми навчаємо кожну дитину
Любити, як матінку, нашу державу,
Нести її гордість по світу і славу».

Щоранку розпочинає «Дзвіночок» свій день приємною метушнею дітлахів, вихователів, щоб кожний крок, зроблений нашими вихованцями міг не лише сформувати їхнє особливе бачення світу, а й виплекати гармонійно розвинену, впевнену в собі й цілеспрямовану людину. Щоб дитина виросла чуйною, милосердною, могла здійснювати добрі вчинки і співпереживати, радіти від щирого серця, ми, дорослі – вихователі «Дзвіночка» оточуємо її любов’ю та красою. Невичерпним джерелом такої краси віддавна є мистецтво – живопис, театр, музика.

Категорія: Статті » Музичному керівнику

 

Від фантазії до творчості

Автор: Galina опубліковано: 25-09-2011, 15:15, переглядів: 5533

0
Від фантазії до творчості
"Шукайте в невичерпній скарбниці нашій рідної культури перлини, які запалюють вогник захоплення в дитячих очах, говоріть дітям красиво про красу навколишнього світу… Краса – це радість нашого життя."
В.Сухомлинський
Гармонійний розвиток дитини нерозривно пов’язаний з естетичним вихованням, одним із дійових засобів якого є образотворча діяльність, яка має можливість донести до дітей відчуття прекрасного, зародити в їх серцях бажання творити це прекрасне, сприяти розвиткові інтересів, здібностей та творчому відтворенню враження від навколишньої дійсності в графічній і пластичній формі.
Світ мистецтва багатогранний, різноманітний, він дивує і захоплює. У дошкільному віці діти сприймають світ серденьком, дотиком своєї вразливої душі. Допитливість дітей виявляється у численних «чому», «навіщо», «для чого», спонукає їх до пошуку причин природних і суспільних явищ, вироблення певних узагальнень.
Розвивати у дітей уяву, творчість, фантазію, збагатити вихованців знаннями про застосування художніх матеріалів, інструментів, технік та відповідними вміннями – є метою роботи нашого дошкільного закладу.


Категорія: Статті » Керівнику гуртка

 

Формування еколого – валеологічного світорозуміння

Автор: Galina опубліковано: 25-09-2011, 14:49, переглядів: 7459

0
Формування еколого – валеологічного світорозуміння

Відповідно до сучасної парадигми освіти, наш колектив на чільне місце ставить завдання: показати людину, як частину природи; довести, що природа самоцінна, її слід берегти і збагачувати.
В нашому дошкільному навчальному закладі велика увага приділяється екологічному ті валеологічному вихованню дитини.

Категорія: Статті » Вихователю

 

Пропаганда здорового способу життя у дошкільному закладі

Автор: Galina опубліковано: 25-09-2011, 14:31, переглядів: 6709

0
Пропаганда здорового способу життя у дошкільному закладі
Загартовувальні заходи поділяємо на загальні й спеціальні.
Загальні загартовувальні заходи (повітряно-температурний режим, рухова активність, сон, щоденні прогулянки на свіжому повітрі тощо) проводяться у повсякденному житті дитини щодня протягом року. Раціональне проведення таких заходів сприяє зміцненню здоров’я дітей. При цьому дуже важливо створити правильний повітряно – температурний режим в приміщеннях дошкільного навчального закладу. Привчити дітей гратися, навчатися, їсти, спати при відкритих кватирках або фрамугах. Їх тримаємо відкритими протягом тривалого часу, навіть протягом усього дня.
Найліпший спосіб провітрювання – наскрізне провітрювання протягом 5-7 хвилин, коли в приміщенні відкриті вікна й двері. Повітрообмін у цьому випадку відбувається у сім разів швидше.


Категорія: Статті » Медичному працівнику

 

Формування у дітей дошкільного віку здоров’язберігаючої компетентності

Автор: Galina опубліковано: 25-09-2011, 14:14, переглядів: 6738

0
Формування у дітей дошкільного віку здоров’язберігаючої компетентностіОсновним змістом роботи дошкільного закладу є зміцнення здоров’я, досягнення повноцінного фізичного розвитку малят. Для реалізації цієї задачі в нашому закладі здійснюється комплексний підхід до проблеми оздоровлення.
В ДНЗ № 14 є медичний центр, який складається з медичного кабінету, фізіотерапевтичного кабінету, фіто-бару. Фізіотерапевтичний кабінет оснащений апаратурою: «Тубус – кварцем», «УФО-опромінювачем», апаратом УВЧ, лампою «Солюкс».

Категорія: Статті » Медичному працівнику

 

Через гру і рух - до гармонійного розвитку особистості

Автор: Galina опубліковано: 25-09-2011, 13:45, переглядів: 8517

0
Через гру і рух - до гармонійного розвитку особистості
Якщо дитина здорова, фізично розвинена, то й процеси її виховання та навчання відбуваються продуктивніше, вона здатна засвоїти нове, бути творцем свого "Я", відчувати радість життя.
Здоров’я, як і талант, кожен отримує від природи. Саме на те, як його зберегти, спрямована фізкультурно – оздоровча робота в КДНЗ № 14 «Дзвіночок».
Педагоги та медичний персонал нашого дошкільного закладу усвідомлюють, що сформовані у дитинстві пріоритети здоров’я, почуття відповідальності за нього та навчання дітей бути здоровими з перших років життя – це той фундамент у розвитку особистості, завдяки якому життя стане плідним, здоровим та довготривалим.

Категорія: Статті » Інструктору з фізкультури

 

Розвивальний життєвий простір дошкільників – фактор розвитку цілісної особистості

Автор: Galina опубліковано: 25-09-2011, 13:02, переглядів: 6400

0
Розвивальний життєвий  простір  дошкільників – фактор розвитку цілісної особистості
Система виховання й освіти молодого покоління дедалі більше орієнтується на гуманізацію, прищеплення маленьким громадянам загальнолюдських і національних цінностей, покладених в основу прав людини. Починати культуру особистості необхідно саме з дошкільного віку.
Найтепліші спогади про дитячі роки, про веселі ігри та розваги залишаються в людини на все життя. У наших вихованців вони будуть пов’язані із дуже добрим соціонавчальним середовищем, у створенні якого, крім нас, педагогів, безпосередню участь беруть і батьки.
Для успішної соціалізації дітей важливо, щоб вони змалку набували життєво необхідних знань про предмети і явища, що їх оточують, навчались орудувати предметами. У грі з’являється роль, нескладний сюжет, який виникає у малюків здебільшого під впливом зорових образів. Ось чому в осередку сюжетно – рольової гри ми зібрали іграшки та предмети, що максимально наближують дітей до знайомих їм предметів побуту.

Категорія: Статті » Вихователю

 

Створення предметно – ігрового середовища для дітей раннього віку

Автор: Galina опубліковано: 25-09-2011, 12:51, переглядів: 16001

0
Створення предметно  –  ігрового середовища для дітей раннього віку
Ранній вік – особливий період дитинства, коли кожний день має унікальне значення у розвитку малюка. Розвиток та становлення особистості у цей час залежить від соціальних умов, в яких зростає дитина.
Навколишнє середовище дошкільного закладу вселяє дитині довіру, сприяє тому, щоб вона проявляла власну ініціативу, намагалася робити щось нове, воно розвиває у малюка самооцінку, відчуття успіху.
Вихователі постійно урізноманітнюють навколишнє середовище , що надає реальну можливість для вільного вибору , прояву ініціативи та розвиває і виховує дитину. Предметно – ігрове середовище облаштоване таким чином, щоб, стоячи посередині групи, дитина могла охопити поглядом велику кількість можливостей, наданих їй. Все це дає поштовх до розвитку і заохочення до набуття нових знань. Основою розвитку дитини є практичні цілеспрямовані дії, ігрова діяльність, під час яких малюк сприймає предмети і явища навколишньої дійсності, усвідомлює зв’язки між ними. Тобто: створене середовище є джерелом збагачення дитячої діяльності.

Категорія: Статті » Вихователю

 

Автор: Galina опубліковано: 25-09-2011, 11:52, переглядів: 38662

926
Вітаємо всіх відвідувачів нашого сайту!

З радістю повідомляємо про те, що відтепер в дошкільному навчальному закладі № 14 "Дзвіночок" є власний Інтернет-сайт.
Сподіваємось, що і батьки дошкільнят, і педагоги, і всі інші громадяни, яким цікава тема дошкільного виховання, знайдуть на сайті багато цікавої та корисної інформації.
Звертаємо Вашу увагу, що для більш комфортної навігації по сторінкам нашого ресурсу, вся інформація поділена на тематичні розділи. Кожен зареєстрований користувач може оцінювати новини, залишати коментарі, і навіть має можливість додавати свої матеріали.
Ми будемо раді, якщо Ви станете постійними відвідувачами нашого сайту та будете допомагати нам у подальшому його розвитку.

Категорія: Оголошення

 

Перелік документів для організації харчування в дошкільній установі

Автор: dzvinochok опубліковано: 25-09-2011, 08:36, переглядів: 5291

0
В цій новині Ви маєте можливість завантажити собі на ПК основні нормативні документи, які регламентують організацію роботи по забезпеченню повноцінного харчування для дошкільників.

Перелік документів для завантаження дивіться в повній версії новини.

Категорія: Статті » Медичному працівнику

 
Назад Вперед